top of page

REFERENCJE

Nasze doświadczenie jest poparte zadowoleniem wielu klientów

Panu Witoldowi udało się stworzyć wyjątkowe miejsce, pełne oddanych, zaangażowanych oraz twórczych pracowników. Atmosfera kompleksu stała się przyjazna dla gości i pracowników, którzy aktywnie zostali włączeni w proces zarządzania obiektem. Zawsze bardzo osobiście angażował się w powierzone zadania, ambitnie traktując je jako kolejne wyzwania. Jego wiedza i doświadczenie pozwoliły wprowadzić w „Dworze” sprawdzone międzynarodowe wzorce i procedury.

Janusz Baran

Właściciel Dwór Oliwski

Witold Tomasz Górski konsultował globalną koncepcję funkcjonowania wszystkich zakresów gastronomii w Hotelu Rezydent w Sopocie. Pomiędzy marcem 2007 a styczniem 2009 zreorganizował całkowicie dział gastronomii hotelu oraz wdrożył opartą na controllingu strategię zarządzania. Pan Witold Górski wprowadził innowacyjną ofertę i produkty takie jak „Sea Food Day”, „Steki Świata” i inne, które uczyniły hotelową restaurację kulinarną atrakcją Trójmiasta. Uaktywnienie pionierskiego modelu funkcjonowania części gastronomicznej hotelu, zaowocowało wyraźnym wzrostem ilości Klientów indywidualnych. Pan Witold jest niewątpliwie strategicznym autorem kulinarnego sukcesu i rozwoju gastronomii Hotelu Rezydent*****.

Elżbieta Malczewska

Dyrektor

Firma Horest Hotel Consulting Group, pozostaje naszym ekspertem i konsultantem w rozwoju kompleksu hotelowego” Hotel Arłamów” od grudnia 2009 roku. Korzystając z usług doradczych Pana Górskiego, osiągnęliśmy znakomite wyniki w prowadzonym procesie inwestycyjnym - ocenia Pan Piotr Korcza Prezes Zarządu.

Rzetelne wsparcie pozwoliło na ogromne oszczędności środków przeznaczonych na inwestycję.

Z przyjemnością rekomendujemy Tomasza Górskiego i Zespół Horest jako rzetelnych, profesjonalnych i skutecznych Partnerów.

Piotr Korczak

Arłamów

Korzystając z usług doradczych Pana Górskiego osiągnęliśmy znakomite wyniki w prowadzonym procesie inwestycji. Skuteczną pomoc otrzymaliśmy m.in. w zakresie skorygowania planów pod kątem właściwego funkcjonowania obiektu, doboru optymalnego wyposażenia gastronomii oraz SPA, a także bardzo atrakcyjnych cenowo zakupów materiałów i sprzętów.

Z przyjemnością rekomendujemy Zespół Horest, jako rzetelnych, profesjonalnych i skutecznych partnerów w hotelarskim biznesie.

Mirosław Wawrowski

Dyrektor

Od 2006 roku mamy przyjemność współpracować z firmą Horest, korzystając z ich doświadczenia i szerokich znajomości zagadnień w zakresie uruchamiania obiektów hotelowych podczas prac adaptacyjnych, modernizacyjnych i organizacji przyszłego, luksusowego obiektu butikowego Hotel Bazar w Poznaniu.

Pan Górski wraz z Zespołem Horest świadczył nam usługi kompleksowego doradztwa inwestycyjnego i organizacyjnego, między innymi w zakresie planowania inwestycji, wyposażenia obiektu, zakupu systemów, a także organizacji poszczególnych pionów, usług i procesów. Na podkreślenie zasługują zarówno osiągniecia w efektywnym nadzorowaniu poszczególnych etapów uruchamiania hotelu, jak i widoczne oszczędności kosztów poczynione w procesie trwającej inwestycji.

Dominik Kliński
i Jędrzej Twardowski

Zarząd Bazaru Poznańskiego

Nie wysyłamy spamu - tylko przydatne informacje

Zasubskrybuj nasz newsletter

Dziękujemy za przesłanie!

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą.

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page